O nas

O nas

 

Sport jest wpleciony w nasze życie od najmłodszych lat.

Dbając o własny rozwój, chcemy dzielić się doświadczeniem, wiedzą i pasją. Jesteśmy firmą, która dzięki doświadczeniu naszych trenerów pomoże Ci w indywidualnym rozwoju sportowym, podniesie morale i sprawność Twoich pracowników.

Swoją ofertę kierujemy nie tylko dla klientów indywidualnych ale również do firm oraz grup sportowych. Jeżeli szukasz planu treningowego, pomocy w ustaleniu celu dostosowanego do Twoich możliwości, pomocy w organizacji imprezy sportowej, potrzebujesz koszulek eventowych na swój bieg lub chcesz ubrać drużynę, to dobrze trafiłeś!

Nasza kadra

 

Tomasz Domżalski

Moim głównym zadaniem jest tworzyć, kreować i inspirować. To właśnie tym zajmuję się przez całe życie i to sprawia mi największą frajdę. Zaczynałem od prowadzenie lokalnej drużyny piłki nożnej. Jednocześnie pracując jako radny i członek gminnej komisji sportu. Funkcje społeczne były pierwszym wyzwaniem i doskonałym polem do zdobywania doświadczeń w różnych środowiskach. Od 2008 r zawodowo związany jestem z branżą sportową, współtworzyłem SklepBiegowy.com, aktualnie jedna z większych sieci sklepów specjalistycznych w Polsce. Ten okres, to również czas współpracy z największymi markami
sportowymi na świecie.  ASICS i praca ASICS Frontrunner.

Moje główne sfery działania, to szkolenia, akcje marketingowe, promocja sportu, tworzenie grup treningowych oraz indywidualne opieka trenerska. W swojej pracy stawiam na profesjonalizm, intuicję, bezpośrednie relacje i pełne zaangażowanie.

W Life4Sport odpowiadam za kontakty z firmami, instytucjami, organizatorami imprez sportowych ale również zajmuję się tworzeniem indywidualnych planów treningowych.

 

Magdalena Mielnik
Podejmować wyzwania, działać i realizować, tego nauczył mnie sport. Sport, któremu poświęciłam całe życie. Każdą z dyscyplin, które tworzą triathlon poznałam od podszewki,. Zaczynałam od pływania, kolejno były kolarstwo i bieganie. Zanim połączyłam te dyscypliny w jedną, każdej z nich nauczyłam się elementarnie pod okiem doskonałych trenerów. Zaowocowało to medalami mistrzostw Polski w kolarstwie i triathlonie. Jestem medalistką mistrzostw Europy (Cologne 2104), dwukrotną zwyciężczynią Pucharów Europy (Echternacht 2010, 2011) Od 2008  roku regularnie staje na podium  mistrzostw Polski, rywalizuje na arenie międzynarodowej, w zawodach najwyższej rangi..

Pierwsze sukcesy trenerskie to przed wszystkim progres zawodników, uwieńczone medalami  Mistrzostw Polski młodzików w triathlonie oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W Life4Sport zajmuję się koordynacją działań strategicznych, tworzeniem indywidualnych planów treningowych, rozwojem mentalnym, dzielę się praktycznym  doświadczeniem sportowym,  wynikającym z wieloletniego stażu zawodniczego.

Jarek Krawczyk

Od najmłodszych lat związany z olsztyńskim pływaniem,  były zawodnik Kormoran Olsztyn oraz absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.
Zawodowy sport był spełnieniem moich marzeń, nie przypuszczałem, ze po zakończeniu kariery zawodniczej równie fascynująca okaże się z praca z młodzieżą i amatorami sportu. Od kilku lat uczę pływania dzieci i dorosłych, asystuję w treningach zawodników MTP Kormoran Olsztyn.

W Life4Sport zajmuję się przede wszystkim nauką pływania, przygotowaniami do testów sprawnościowych na wyższe uczelnie, doskonaleniem techniki na różnym poziomie zaawansowania, prowadzeniem treningów pływackich w triathlonie, wodach otwartych, zawodów MASTER .

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://life4sport.eu/wp-content/uploads/2015/11/trener2mod.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”off” sticky=”off” align=”center” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” module_class=”zdjecie”]

[/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”off” specialty=”off”][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”center” module_class=”naglowek” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Zaufali nam

[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”center” module_class=”naglowek” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

No Logo Added!

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Facebook Comments